W związku z przedłużającym się zablokowaniem działania centrali telefonicznej, wynikającym z bardzo dużego obciążenia łączy osoby zainteresowane uzyskaniem informacji o dacie złożenia oświadczeń lustracyjnych mogą taką informację uzyskać dziś także drogą elektroniczną, kierując zapytania na następujące adresy skrzynek mailowych pracowników OBL:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Odpowiedź będzie również drogą mailową.

Będziemy dyżurować dziś (07.10.2014 r.) do godz. 18.

      W chwili obecnej nie możemy jednocześnie wskazać godziny udostępnienia naszych linii telefonicznych, jednakże w dniu dzisiejszym, w godz. 16-18 można również podejmować kontakt na nr tel.: (81) 710 56 26, (81) 710 56 31 oraz (81) 744 17 04

 

Z poważaniem

Oddziałowe Biuro Lustracyjne

 

 

logo2
1165627

Szukaj